Betöltés...
Rövid leírás Minimum ár Aktuális ár Árverés vége Forrás
Casus Group Korlátolt Felelősségű Társaság címe: 1027 Budapest, 30000 2026-09-07 09:00:00 MBVK
Kiss Transportation Kft "kt. a." (cégjsz.:01-09-436331) 30000 2026-09-07 11:00:00 MBVK
KRM Építkezési Kft "kt. a." (cégjsz.:01-09-436326) 30000 2026-09-07 11:00:00 MBVK
Walking Rock Alpin Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:0109447106) 30000 2026-09-07 14:00:00 MBVK
Adóst megllető üzletrész 30000 2026-09-07 19:00:00 MBVK
PM Business Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:05-09-039259) 30000 2026-09-08 09:00:00 MBVK
CoolingTech System Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság (Cg.02-09-069640) Megállapítottam, 30000 2026-09-08 14:00:00 MBVK
EdiKor Hungary Kft. (cégjsz.:01-09-408227) 1200 2026-09-08 17:00:00 MBVK
Orsos+Társa Bau Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:13-09-241580) 30000 2026-09-08 18:00:00 MBVK
Adóst megillető üzletrész 30000 2026-09-08 20:00:00 MBVK
R.T. Quality Capytal Kft. (cégjsz.:13-09-241683) 30000 2026-09-09 12:00:00 MBVK
V&V FEMZOL Kft. (cégjsz.:13-09-228490) 30000 2026-09-09 12:00:00 MBVK
KELET-HOMLOKZATÉPÍTŐ Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:15-09-091854) 30000 2026-09-09 13:00:00 MBVK
Timák-Ker Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:1509093873) 30000 2026-09-09 17:00:00 MBVK
MONROE TECH Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:01-09-432460) 30000 2026-09-10 13:00:00 MBVK
Blinders Rock Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:13-09-240672) 30000 2026-09-10 14:00:00 MBVK
Krutki JMD Kereskedő Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:02-09-087123) 30000 2026-09-10 15:00:00 MBVK
GASTRO-AMICI KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG (cégjsz.:01-09-302007) 15300 2026-09-11 12:00:00 MBVK
Kempfkid Kft. (cégjsz.:07-09-037110) 30000 2026-09-11 13:00:00 MBVK
WORK PLACE Korlátolt Felelősságű Társaság (cégjsz.:16-09-020795) adóst illető 15000 2026-09-11 17:00:00 MBVK
Szűcs és Gyermekei Építőipari Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt 30000 2026-09-11 19:00:00 MBVK
Anga Generál Korlátolt Felelősségű Társaság "kényszertörlés alatt" (cégjsz.:13-09-238705) 30000 2026-09-11 20:00:00 MBVK
Baloghkriszti Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:09-09-036576) 30000 2026-09-11 20:00:00 MBVK
Voltage-Bau Építőipari Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:15-09-093825) 30000 2026-09-12 12:00:00 MBVK
Adóst megillető üzletrész 30000 2026-09-12 14:00:00 MBVK
Adóst megillető üzletrész 21000 2026-09-12 17:00:00 MBVK
Tisza Hídépítő 2024 Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:15-09-092845) 30000 2026-09-13 12:00:00 MBVK
Az árverés során az adós vagyoni részesedése (üzletrésze) 15000 2026-09-13 13:00:00 MBVK
Bio-Lovarda 2011 Kft. (cégjsz.:01-09-961563) 30000 2026-09-13 16:00:00 MBVK
JOSEFINA Fruit Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:06-09-030666) 30000 2026-09-13 16:00:00 MBVK
PRÍMA-PAKK CSOMAGOLÓ, FELDOLGOZÓ, SZOLGÁLTATÓ ÉS KERESKEDELMI (cégjsz.:16-09-022909) 15000 2026-09-13 17:00:00 MBVK
TRENDLIFT Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:01-09-992504) 30000 2026-09-13 19:00:00 MBVK
HARCZ-KRÁNITZ ÉS FIAI KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG (cégjsz.:19-09-524710) 30000 2026-09-14 09:00:00 MBVK
Főtevékenység: 5611 25 Éttermi vendéglátás 15000 2026-09-14 09:00:00 MBVK
Berki 2 Nád, Tetőfedő Kft. (cégjsz.:17-09-014489) 15000 2026-09-14 11:00:00 MBVK
LERÁNIA Vagyonkezelő Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:0109987707) 30000 2026-09-14 13:00:00 MBVK
NÁNDORI-TRADE Kft. (cégjsz.:07-09-036544) 30000 2026-09-14 13:00:00 MBVK
2024. SZERKEZETÉPÍTŐ Kft. (cégjsz.:17-09-013907) 30000 2026-09-14 15:00:00 MBVK
HELLERGROUP Kft-ben lévő adósi üzletrész. 30000 2026-09-14 15:00:00 MBVK
Munka-Társ Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:01-09-447117) 30000 2026-09-14 16:00:00 MBVK
Béketér Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:0109436343) 30000 2026-09-14 18:00:00 MBVK
Archi-Heat Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:0109436342) 30000 2026-09-14 19:00:00 MBVK
DANIELLINING Korlátolt Felelősségű Társaság "kényszertörlés alatt" (cégjsz.:01-09-901916) 5000 2026-09-15 09:00:00 MBVK
FAM-TECH-GENERAL Kft (cégjsz.:15-09-094334) 30000 2026-09-15 09:00:00 MBVK
Üzletrész 30000 2026-09-15 11:00:00 MBVK
Társasház Védelem Csébi és Mida Kft. (cégjsz.:01-09-455296) 16500 2026-09-15 14:00:00 MBVK
ALIS ÉP BONT KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG (cégjsz.:01-09-351174) 15000 2026-09-15 19:00:00 MBVK
PRIVÁT UT Kft. (cégjsz.:0109443531) 15000 2026-09-15 20:00:00 MBVK
A cég tevékenysége: 8230 25 Konferencia, kereskedelmi bemutató 30000 2026-09-16 08:00:00 MBVK
New Car Sales Kft "kt. a." (cégjsz.:01-09-439215) 30000 2026-09-16 16:00:00 MBVK
Főtevékenység: raktározás, tárolás 30000 2026-09-19 10:00:00 MBVK
Atvina Mezőgazdasági Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:02-09-089190) 30000 2026-09-19 11:00:00 MBVK
BGG International Kft (cégjsz.:01-09-450240) 30000 2026-09-19 18:00:00 MBVK
ILPRIMOBAR Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:02-09-083520) 30000 2026-09-19 19:00:00 MBVK
Vértes Pig Kft. (cégjsz.:07-09-028335) 750000 2026-09-20 16:00:00 MBVK
Bese Hungary Kft. (cégjsz.:07-09-031998) 750000 2026-09-20 19:00:00 MBVK
MEDOX HOLDING KFT. (cégjsz.:06-09-031181) 750000 2026-09-21 09:00:00 MBVK
Bagyura Bauindustrie Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:19-09-525649) 750000 2026-09-21 14:00:00 MBVK
Horaker Trade Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:01-09-440889) 750000 2026-09-21 15:00:00 MBVK
A cég főtevékenysége: 4100 25 Lakó- és nem 750000 2026-09-21 16:00:00 MBVK
M&N Build Estate Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:01-09-453556) 450000 2026-09-21 18:00:00 MBVK
GREEN SZANDI GARDEN-PARK KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG (cégjsz.:12-09-013658) 750000 2026-09-21 19:00:00 MBVK
Cég neve: Androméda Mobil Autó Korlátolt Felelősségű Társaság 750000 2026-09-21 19:00:00 MBVK
Makes&Takes Bau Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:01-09-453554) 450000 2026-09-21 20:00:00 MBVK
A Ven-Har Kft-ből adóst megillető üzletrész kerül értékesítésre 750000 2026-09-21 20:00:00 MBVK
Radics Builder - Ép Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:0109427211) 750000 2026-09-22 09:00:00 MBVK
S&K Professional Work Kft. (cégjsz.:15-09-094550) 750000 2026-09-22 10:00:00 MBVK
A Társaság főtevékenysége 6220 25 Információtechnológiai szaktanácsadás és 750000 2026-09-22 10:00:00 MBVK
Latela Consulting Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:0109449807) 750000 2026-09-22 12:00:00 MBVK
Pet & Parcel Trans Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:02-09-087988) 750000 2026-09-22 16:00:00 MBVK
A cég főtevékenysége: 8001 25 Nyomozói, személybiztonsági tevékenység 1500000 2026-09-22 16:00:00 MBVK
Cég neve,címe: Lakeview Korlátolt Felelősségű Társaság 1119 Budapest, 500000 2026-09-22 18:00:00 MBVK
KERJAK Insurance Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:13-09-228766) 750000 2026-09-22 19:00:00 MBVK
Nuovo Design Kft. (cégjsz.:01-09-326858) 367500 2026-09-22 20:00:00 MBVK
M-Religiosa Kft. (cégjsz.:14-09-321424) 750000 2026-09-24 12:00:00 MBVK
GINTER KLÍMA GÉP-TECH KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG (cégjsz.:14-09-321789) 375000 2026-09-24 13:00:00 MBVK
Color Lacatus Korlátolt Felelősségű Társaság "kényszertörlés alatt" (cégjsz.:01-09-447084) 750000 2026-09-24 18:00:00 MBVK
Tarhuntasz Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:01-09-455560) 750000 2026-09-24 20:00:00 MBVK
SZIMO Hungary Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:05-09-038992) 1250000 2026-09-24 20:00:00 MBVK
Eletric Konfetto Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:0109443823) 300000 2026-09-25 08:00:00 MBVK
Borsós-Ács Kft. (cégjsz.:09-09-036716) 750000 2026-09-25 09:00:00 MBVK
EASY-PRODUCTIONS Kft. (cégjsz.:01-09-889213) 750000 2026-09-25 10:00:00 MBVK
IMPLEMENTS-WOOD Kft. (cégjsz.:13-09-246230) 750000 2026-09-25 13:00:00 MBVK
LAXTER 1999 BÚTORGYÁRTÓ ÉS KERESKEDELMI KORLÁTOLT (cégjsz.:10-09-023756) 2000000 2026-09-25 13:00:00 MBVK
Enterprise Blueprint Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:15-09-093923) 750000 2026-09-25 14:00:00 MBVK
Az Ambrus Beton Kft-ből adóst megillető üzletrész kerül 750000 2026-09-25 14:00:00 MBVK
Kondi-Therm Klíma Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:1609021864) 750000 2026-09-25 14:00:00 MBVK
Molnár Sándorné adóst megillető üzletrész az alábbi gazdasági 750000 2026-09-25 16:00:00 MBVK
A cég tevékenysége Villanyszerelés Főtevékenység. Víz-, gáz-, fűtés-, 750000 2026-09-25 18:00:00 MBVK
Csattos Építőipari Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:11-09-031725) 250000 2026-09-27 10:00:00 MBVK
Turul Med-Vill Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:11-09-030404) 250000 2026-09-27 20:00:00 MBVK
Europro-Szig Insulation Kft. (cégjsz.:07-09-037321) 750000 2026-09-28 08:00:00 MBVK
SZOFI HÁZAK INGATLANFEJLESZTŐ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG (cégjsz.:13-09-207824) 750000 2026-09-28 13:00:00 MBVK
Frend és Cool Zsigatech Kft. (cégjsz.:01-09-387541) 750000 2026-09-28 16:00:00 MBVK
MANUFACTURE GROUP Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:16-09-015858) adóst illető 750000 2026-09-28 16:00:00 MBVK
P&P Polihisztor Expert Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:13-09-238423) Az 750000 2026-09-28 17:00:00 MBVK
Social Solutions Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság 750000 2026-09-29 08:00:00 MBVK
BAMACO-GASZTRO Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:08-09-034562) 375000 2026-09-29 12:00:00 MBVK
A cég főtevékenysége: 9610 25 Textil, szőrme mosása, 750000 2026-09-29 13:00:00 MBVK
A cég főtevékenysége: 1089 25 M.n.s. egyéb élelmiszer 375000 2026-09-29 14:00:00 MBVK
Liget Solar Kft. "FA" (cégjsz.:15-09-086543) 750000 2026-09-29 15:00:00 MBVK
SZ-JÁGER-FA Kft. "kt.a." (cégjsz.:15-09-093115) 750000 2026-09-29 15:00:00 MBVK
Sima-Gép Kft. (cégjsz.:01-09-191408) 150000 2026-09-29 15:00:00 MBVK
Nyír-Info Builder Kft. (cégjsz.:15-09-090476) 750000 2026-09-29 17:00:00 MBVK
I AM CORPORATION Kft (cégjsz.:13-09-191495) 750000 2026-09-29 18:00:00 MBVK
Brightwave Innovations Kft. (cégjsz.:1309242503) 375000 2026-09-29 18:00:00 MBVK
Threes Side Vagyonkezelő Zrt. (cégjsz.:01-10-140328) 1250000 2026-09-29 20:00:00 MBVK
SZUPER-DIREKT Kft. "kta" (cégjsz.:01-09-302444) 750000 2026-09-29 20:00:00 MBVK
A cég főtevékenysége: Villamosenergia-termelés nem megújuló forrásból 750000 2026-09-30 15:00:00 MBVK
A cég főtevékenysége: 4332 25 Épületasztalos-szerkezet szerelése 750000 2026-09-30 20:00:00 MBVK
FM-PROTECT 2025 KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG (cégjsz.:05-09-039403) 750000 2026-10-02 08:00:00 MBVK
A Cg.08-09-021311 cégjegyzékszámú Controll-Gáz 2004 Kereskedelmi és Szolgáltató 750000 2026-10-02 10:00:00 MBVK
MANUEL START Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:15-09-094037) 750000 2026-10-02 11:00:00 MBVK
A 01-09-439346 cégjegyzékszámon nyilvántartott Cool Binding Kft. "kényszertörlés 750000 2026-10-02 13:00:00 MBVK
TI-PO Építőipari-Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:01-09-672353) 750000 2026-10-02 13:00:00 MBVK
Álomkalács Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:0109305893) 682500 2026-10-02 16:00:00 MBVK
Balde Construct Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:01-09-418780) 750000 2026-10-02 17:00:00 MBVK
Szn-Corner Store Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:08-09-037517) 750000 2026-10-02 17:00:00 MBVK
Árverésre kerül: DRRT EXPRESS Kft. cégből Rózsa Tamás 625000 2026-10-02 17:00:00 MBVK
WR-TEX Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:02-09-083783) 750000 2026-10-02 18:00:00 MBVK
Üzletrész: Floyer House Kft. (Cégjegyzékszám: 01-09-444495) 750000 2026-10-02 18:00:00 MBVK
ÚTÉPÍTŐ-BAU KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG (cégjsz.:01-09-442117) 750000 2026-10-02 19:00:00 MBVK
ALL-IN MINI Dózsa ABC Kft. (cégjsz.:01-09-445396) 750000 2026-10-02 19:00:00 MBVK
A 01-09-439305 cégjegyzékszámon nyilvántartott Tutti-Fémker Kft. "kényszertörlés alatt" 750000 2026-10-02 20:00:00 MBVK
EXIM LOG Kft. (cégjsz.:01-09-457891) 750000 2026-10-03 17:00:00 MBVK
PRÍMA-PAKK Csomagoló,Feldolgozó,Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:1609022909) 375000 2026-10-03 17:00:00 MBVK
AUTÓ RoDe-Ó Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:0109197219) 125000 2026-10-04 16:00:00 MBVK
GRANDE DIAMOND TRANS KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG (cégjsz.:15-09-086959) 750000 2026-10-04 16:00:00 MBVK
BTC Cars Kereskedelmi Korlátolt Felelsségű Társaság (cégjsz.:0109450301) 750000 2026-10-04 19:00:00 MBVK
DUNA-EMINENT Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:15-09-093714) 750000 2026-10-04 20:00:00 MBVK
Ravenstein Kft. (cégjsz.:13-09-241907) 750000 2026-10-04 20:00:00 MBVK
ServFleet Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:0109276856) 750000 2026-10-04 20:00:00 MBVK
Robi és Móni Food Korlátolt Felelősségű Társaság 1201 750000 2026-10-05 10:00:00 MBVK
TRADE.NET.BAU Korlátolt Felelősségű Társaság címe: 2454 Iváncsa, Ady 1500000 2026-10-05 13:00:00 MBVK
Nexoria-Bau Group Építőipari és Mezőgazdasági Korlátolt Felelősségő Társaság 1500000 2026-10-05 19:00:00 MBVK
Easy Wood House Kft.-ben (cg.:13-09-206536) lévő adósi üzletrész. 1500000 2026-10-05 20:00:00 MBVK
Az árverés során az adós vagyoni részesedése (üzletrésze) 1500000 2026-10-05 20:00:00 MBVK
A 13-09-235695 cégjegyzékszámon nyilvántartott G.I. Oil Strategy Kereskedelmi 1500000 2026-10-06 11:00:00 MBVK
HNR Smart Invest Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:0109438018) 1500000 2026-10-06 11:00:00 MBVK
Kőhegyi Kecskefarm Mezőgazdasági termelő, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. 750000 2026-10-06 13:00:00 MBVK
Az árverés során az adós vagyoni részesedése (üzletrésze) 1500000 2026-10-06 18:00:00 MBVK
Az árverés során az adós vagyoni részesedése (üzletrésze) 1500000 2026-10-06 18:00:00 MBVK
Rolrent Autó Korlátolt Felelősségű Társaság "kényszertörlés alatt" Cégjegyzékszám:05-09-038719 1500000 2026-10-08 18:00:00 MBVK
Széles Sándor Úszó-Nevelő Műhely Kft (cégjsz.:09-09-023537) 750000 2026-10-09 10:00:00 MBVK
ZS-net Tech System Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:01-09-448670) 1500000 2026-10-09 10:00:00 MBVK
MEGA PIKTOR GROUP Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:01-09-370514) 1500000 2026-10-09 12:00:00 MBVK
Minimál Építőipari Kft. "f. a." (cégjsz.:01-09-188305). Az adós 1450000 2026-10-09 13:00:00 MBVK
CoreGeneral Építőipari Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:02-09-063760) 1500000 2026-10-09 13:00:00 MBVK
Easy Tech System Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:01-09-452757) 1500000 2026-10-09 15:00:00 MBVK
Üzletrész: XMARK-PRO Kft. (Cégjegyzékszám: 01-09-406361) 1500000 2026-10-09 17:00:00 MBVK
Kertek.hu Kft (cégjsz.:01-09-373077) 1500000 2026-10-09 17:00:00 MBVK
JSV Építő Kft. (cégjsz.:13-09-217117) 1500000 2026-10-09 18:00:00 MBVK
A Cg.09-09-037178 cégjegyzékszámon nyilvántartott Profi 2023 Építőipari Korlátolt 1500000 2026-10-09 19:00:00 MBVK
Becske autó Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:13-09-239834) 1500000 2026-10-10 10:00:00 MBVK
CF INDUSTRIAL SOLUTIONS Korlátolt Felelősségű Társaság 1/1 tulajdoni 1500000 2026-10-10 15:00:00 MBVK
Tóth és Tóth TEAM Építőipari és Kereskedelmi Korlátolt 750000 2026-10-10 19:00:00 MBVK
EIN Media Korlátolt Feleősségű Társaság (cégjsz.:01-09-456514) 1500000 2026-10-11 08:00:00 MBVK
M64 ÉPÍTŐ ÉS SZOLGÁLTATÓ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG (cégjsz.:03-09-140150) 1500000 2026-10-11 08:00:00 MBVK
ROLAND KÖZMŰ Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:03-09-138517) 1500000 2026-10-11 08:00:00 MBVK
EUROPETRANS-PORSCHE KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG (cégjsz.:01-09-445759) 1500000 2026-10-11 09:00:00 MBVK
Altenburg Auto-Motor-Sport Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:1309241524) 1500000 2026-10-11 12:00:00 MBVK
Pro-General Group Kft. (cégjsz.:13-09-244920) 1500000 2026-10-11 16:00:00 MBVK
Clear Forest Kft. (cégjsz.:01-09-452737) 750000 2026-10-11 17:00:00 MBVK
AXE Media Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:01-09-397551) 1500000 2026-10-11 19:00:00 MBVK
Murcina Bau Korlátolt Felelősségű Társaság "felszámolás alatt" (cégjsz.:01-09-422010) 1500000 2026-10-12 08:00:00 MBVK
VARTIN-CREW SZOLGÁLTATÓ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG (cégjsz.:05-09-038526) 1500000 2026-10-12 09:00:00 MBVK
Mester REDDOX Kft. (cégjsz.:10-09-041001) 1500000 2026-10-12 09:00:00 MBVK
Sz-építők Bau2012 Kft. (cégjsz.:01-09-358680) 1500000 2026-10-12 09:00:00 MBVK
Báder Útépítő Kft. (cégjsz.:01-09-447335) 1500000 2026-10-12 09:00:00 MBVK
A Petrik Trans Sped Kft-ből adóst megillető üzletrész 1500000 2026-10-12 10:00:00 MBVK
E&G Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:0109344445) 735000 2026-10-12 10:00:00 MBVK
Az Aris Met Kft-ből adóst megillető üzletrész kerül 1500000 2026-10-12 12:00:00 MBVK
Pálfi Green System Kft. (cégjsz.:07-09-035028) 1500000 2026-10-12 13:00:00 MBVK
FairD Com Logisztikai Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:13-09-247543) 1500000 2026-10-12 14:00:00 MBVK
Fresh Food Service Kft. (cégjsz.:01-09-431234) 1500000 2026-10-12 15:00:00 MBVK
Kónya Builder Experts Kft. (cégjsz.:01-09-447983) 1500000 2026-10-12 16:00:00 MBVK
Kritina Project Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:13-09-247608) 1500000 2026-10-12 19:00:00 MBVK
DZSENOVA-CSATORNA KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG (cégjsz.:01-09-447518) 1500000 2026-10-12 20:00:00 MBVK
Az árverés során az adós vagyoni részesedése (üzletrésze) 1500000 2026-10-12 20:00:00 MBVK
Szín-TIA Performance Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:13-09-245936) 1500000 2026-10-13 08:00:00 MBVK
Rátóti Vendéglátóipari Korlátolt Felleősségű Társaság (cégjsz.:12-09-013000) 1500000 2026-10-13 09:00:00 MBVK
VF Pro Bau Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:12-09-013383) 1500000 2026-10-13 11:00:00 MBVK
NS Infinitum Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:12-09-013969) 1500000 2026-10-13 12:00:00 MBVK
50 % 750000 2026-10-13 13:00:00 MBVK
BIOTECH DOOR KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ T 300000 2026-10-13 15:00:00 MBVK
PHYSIOFLOW Kft (cégjsz.:08-09-036217)-ben 1/1 tulajdoni hányadú üzletrész 1500000 2026-10-13 16:00:00 MBVK
Takasi Sushi Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:01-09-431632) 1500000 2026-10-13 17:00:00 MBVK
MATE Gép Zrt. (cégjsz.:13-10-042031) 5000000 2026-10-13 17:00:00 MBVK
Tri-Bau Trade Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:13-09-241733) 1500000 2026-10-13 17:00:00 MBVK
Árnyas Házak Kft. (cégjsz.:13-09-237788) 750000 2026-10-13 19:00:00 MBVK
Hotel & More Ágazati Képzőközpont Nonprofit Kft-ben lévő 100000 2026-10-14 11:00:00 MBVK
A Dóra Zhongnian Kft. Kta -ból adóst megillető 1500000 2026-10-14 15:00:00 MBVK
Adós Ba-Zsu Bar & Pub Kft-ben meglévő üzletrésze 5000000 2026-10-14 17:00:00 MBVK
A Product Roll Kft Kta -ből adóst megillető 1500000 2026-10-14 20:00:00 MBVK
Star Club House Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:01-09-423737) 1500000 2026-10-17 10:00:00 MBVK
Az árverés során az adós vagyoni részesedése (üzletrésze) 1500000 2026-10-17 15:00:00 MBVK
DOMINUS WOOD Kft-ben (cégjsz.:02-09-086632) lévő 50%-os üzletrész 1500000 2026-10-17 17:00:00 MBVK
Vaktor Theory Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:01-09-288241) 4500000 2026-10-17 18:00:00 MBVK
NORKEL Kft. (cégjsz.:13-09-245434) 1500000 2026-10-17 20:00:00 MBVK
Pappwood2026 Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:13-09-245778) 1500000 2026-10-18 10:00:00 MBVK
Silver Arrow Group Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:01-09-449516) 1500000 2026-10-18 11:00:00 MBVK
Csap-Szeg-Ker Kft. (cégjsz.:0609029959) 1500000 2026-10-18 11:00:00 MBVK
ERZSEBET TRADE XP Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:0109438240) 1500000 2026-10-18 15:00:00 MBVK
IlonBrand és Gretbilboard Kft. (cégjsz.:01-09-403818) 1500000 2026-10-18 16:00:00 MBVK
Frentol Hungary Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:01-09-413599) 1500000 2026-10-19 10:00:00 MBVK
Aklaszker Kft "kt. a." (cégjsz.:01-09-420331) 1500000 2026-10-19 15:00:00 MBVK
Vector-Venom Kft. (cégjsz.:13-09-221139) 1275000 2026-10-19 17:00:00 MBVK
Sophia Balázs Kft. (cégjsz.:01-09-450938) 750000 2026-10-19 18:00:00 MBVK
BEGA MIX BAU Kft. (cégjsz.:01-09-431331) 2250000 2026-10-20 09:00:00 MBVK
Naftali-Trade Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:13-09-231601) 562500 2026-10-20 09:00:00 MBVK
Cég neve, székhelye: iSystems Software Kft., 9400 Sopron, 2250000 2026-10-20 10:00:00 MBVK
Spektrum Home Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:02-09-079327) 1125000 2026-10-20 14:00:00 MBVK
NATACO Quality Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:12-09-012952) 2250000 2026-10-20 16:00:00 MBVK
CONSULTING MANAGEMENT Kft (cégjsz.:01-09-454713) 2250000 2026-10-21 16:00:00 MBVK
EcoGreen HVAC Kft. (cégjsz.:19-09-524072) 1575000 2026-10-22 08:00:00 MBVK
MEDBOT DOCTOR Kft. (cégjsz.:01-09-412341) 2250000 2026-10-22 12:00:00 MBVK
Dankitrade Korlátolt Felelősségű Társaság -ban lévő üzletrész (cégjsz.:15-09-093112) 2250000 2026-10-22 15:00:00 MBVK
ZOOMBEE LAND Kft. (cégjsz.:01-09-401308) 1312500 2026-10-22 16:00:00 MBVK
Főtevékenység: saját tulajdonú ingatlan adásvétele 1875000 2026-10-23 08:00:00 MBVK
KM AUTÓ ÉP Korlátolt Felelősségű Társaság "kényszertörlés alatt" 2250000 2026-10-23 10:00:00 MBVK
MSMP Kft. (cégjsz.:07-09-034852) 1125000 2026-10-23 10:00:00 MBVK
LBG Trans Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:13-09-218318) 2250000 2026-10-23 11:00:00 MBVK
Apexmetal Hungary Kft. (cégjsz.:07-09-035748) 2250000 2026-10-23 12:00:00 MBVK
NB HARMONY BETA Kft (cégjsz.:13-09-245023) 2250000 2026-10-23 14:00:00 MBVK
Fritz Bautechnik Korlátolt Felelősségű Társaság "kt.a." (cégjsz.:01-09-433439) adóst 2250000 2026-10-23 14:00:00 MBVK
TENGRI KERESKEDELMI ÉS TANÁCSADÓ KFT. (cégjsz.:01-09-999455) 750000 2026-10-23 16:00:00 MBVK
A Domi-Steel Kft-ből adóst megillető üzletrész kerül értékesítésre. 2250000 2026-10-23 16:00:00 MBVK
FI-TO Hungary Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:01-09-454490) 1102500 2026-10-23 16:00:00 MBVK
ELVE PHARMA KFT. (cégjsz.:01-09-281258) 270000 2026-10-23 18:00:00 MBVK
Üzletrész: NyK KKKKK Kft. (01-09-429382) 2250000 2026-10-23 19:00:00 MBVK
FOURTY SIX KFT. (cégjsz.:13-09-239111) 1125000 2026-10-23 19:00:00 MBVK
ROYAL MOBIL GROUP KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG (cégjsz.:01-09-417629) 2250000 2026-10-23 20:00:00 MBVK
A Vadász Közmű Kft-ből adóst megillető üzletrész kerül 2250000 2026-10-23 20:00:00 MBVK
Reznik Clean Kft (cégjsz.:01-09-417090) 2250000 2026-10-24 15:00:00 MBVK
MOLVA ÉPSZER Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:13-09-228694) 2250000 2026-10-26 09:00:00 MBVK
MRKT Építő Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:13-09-241098) 2250000 2026-10-26 11:00:00 MBVK
Fortivex Guard Korlátolt Felelősségű Táraság (cégjsz.:15-09-094534) 2250000 2026-10-26 11:00:00 MBVK
A cég főtevékenysége: 4323 25 Szigetelés 2250000 2026-10-26 14:00:00 MBVK
Korona-Work Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:15-09-093396) 2250000 2026-10-26 16:00:00 MBVK
EduRatio Hungary Kft. (cégjsz.:1909508836) 2250000 2026-10-26 17:00:00 MBVK
HONEST MAN PLUSZ Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:15-09-094387) 2250000 2026-10-26 18:00:00 MBVK
JakabNet Szoftverház Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. (cégjsz.:09-09-003111) vagyonából 750000 2026-10-26 19:00:00 MBVK
PGY ISO INVEST Kft.- ben az adóst megillető 2250000 2026-10-27 08:00:00 MBVK
Gold Mobile Elektronika Korlátolt Felelősségű Társaság "kényszertörlés alatt" 2250000 2026-10-27 10:00:00 MBVK
SAS-SZEMEK Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:01-09-453593) 2250000 2026-10-27 10:00:00 MBVK
LA-SI TRADE Kft.-ben adóst megillető üzletrésze 2250000 2026-10-27 11:00:00 MBVK
Syreel Kft. (cégjsz.:01-09-431644) 2250000 2026-10-27 13:00:00 MBVK
Heritage and Language Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:01-09-454518) 1125000 2026-10-27 17:00:00 MBVK
SOLEANT Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:0809032911) 2250000 2026-10-27 20:00:00 MBVK
Adós TRANSEURO 2003 Építő és Szolgáltató Kft.-ben lévő 2250000 2026-10-28 09:00:00 MBVK
M&A HOME SERVICE KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG (cégjsz.:11-09-030465) 750000 2026-10-28 09:00:00 MBVK
Adós Wolfgang és Szabolcs Korlátolt Felelősségű Társaságban lévő 2250000 2026-10-28 10:00:00 MBVK
Adós Mugen Max Kft. -ben lévő üzletrésze. 2250000 2026-10-28 11:00:00 MBVK
Adós BestRaptorSec Kft.-ben lévő üzletrésze. 2250000 2026-10-28 12:00:00 MBVK
Adós Golden Építő és Kereskedő Kft. -ben lévő 2250000 2026-10-28 13:00:00 MBVK
BUSINESS RALLY HUNGARY Kft (cégjsz.:01-09-937268) Business Rally Hungary 2250000 2026-10-28 15:00:00 MBVK
Beták Fuvarozó és Gépjárműkarbantartó Kft. (cégjsz.:11-09-031609) 2250000 2026-10-28 17:00:00 MBVK
INNOBEK TRADE Kft. (cégjsz.:01-09-435859) 1102500 2026-10-28 18:00:00 MBVK
Prosperity Excellence Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:01-09-452350) 1125000 2026-10-29 18:00:00 MBVK
Janerhar Inter Kft. (cégjsz.:0509038859) 2250000 2026-10-30 08:00:00 MBVK
RaWa ConTech Kft (cégjsz.:01-09-449013) 562500 2026-10-30 11:00:00 MBVK
Ultra Építészet County Kft. (cégjsz.:01-09-446250) 2250000 2026-10-30 12:00:00 MBVK
LABE-CARS KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG (cégjsz.:15-09-088658) 2250000 2026-10-30 12:00:00 MBVK
Travel-Fruit Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:0509039879) 2250000 2026-10-30 15:00:00 MBVK
All is Well Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:01-09-302656) 1102500 2026-10-30 16:00:00 MBVK
MIRO MARK Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:13-09-223526) 2250000 2026-10-30 17:00:00 MBVK
ASCHEB HOLDING KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG (cégjsz.:13-09-189332) 2250000 2026-10-30 18:00:00 MBVK
Benedit-Nova Kft. (cégjsz.:20-09-076085) 1125000 2026-10-30 18:00:00 MBVK
A.SCH INVESTMENT KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG (cégjsz.:13-09-162138) 3750000 2026-10-30 19:00:00 MBVK
DÓZSAPLEX Ingatlanberuházó Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:01-09-176564) 41312156 2026-10-30 19:00:00 MBVK
Az árverés során az adós vagyoni részesedése (üzletrésze) 2250000 2026-10-31 11:00:00 MBVK
Huszár Sped Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:13-09-248098) 2250000 2026-11-01 08:00:00 MBVK
Kurunczi Bau Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:13-09-241968) 2250000 2026-11-01 08:00:00 MBVK
Worldwide Strategy Partners Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:1309246253) 2250000 2026-11-01 13:00:00 MBVK
Tivien Kft. (cégjsz.:13-09-232832) 2250000 2026-11-01 16:00:00 MBVK
Draft Beer Home Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:0109186912) 4500000 2026-11-01 17:00:00 MBVK
Főtevékenység: 4100 25 Lakó- és nem lakóépület építése 2250000 2026-11-02 09:00:00 MBVK
Cég neve, székhelye: iConto Management Könyvelő és Adótanácsadó 562500 2026-11-02 10:00:00 MBVK
Csáki Stabil Group Kft (cégjsz.:01-09-450090) 2250000 2026-11-02 15:00:00 MBVK
MITZURA ÉPÍTŐ Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:0109454342) 2250000 2026-11-02 15:00:00 MBVK
A cég főtevékenysége: 4341 25 Tetőfedés, tetőszerkezet-építés 2250000 2026-11-02 17:00:00 MBVK
Nottax Over Kft. (cégjsz.:01-09-445174) 2250000 2026-11-02 18:00:00 MBVK
Danó Trend Bau Építő Kft (cégjsz.:01-09-452083) 1125000 2026-11-02 18:00:00 MBVK
Danó Queen Kft. (cégjsz.:13-09-244489) 1125000 2026-11-02 18:00:00 MBVK
Cég neve, székhelye: iCondominium Kft., 9400 Sopron, József 2250000 2026-11-02 19:00:00 MBVK
Árverésre kerül adós üzletrésze a Főnix Adminisztrációs Kft.-ben. 9750000 2026-11-03 13:00:00 MBVK
Árverésre kerül adós üzletrésze a Pannónia Kft-ben. 1147500 2026-11-03 14:00:00 MBVK
Adverlyze Kft. (cégjsz.:01-09-441010) 1125000 2026-11-03 17:00:00 MBVK
C-Max Fruit Kereskedelmi és Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:15-09-082709) 2250000 2026-11-03 17:00:00 MBVK
Merkúriusz Csoport Nagykereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:01-09-309050) 225000 2026-11-03 18:00:00 MBVK
Duet Tare Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:03-09-122221) 2250000 2026-11-03 19:00:00 MBVK
Árverésre kerül adós üzletrésze a Nils Pince KFT-ben. 427500 2026-11-03 20:00:00 MBVK
PRIMARIUS PLUSZ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG (cégjsz.:13-09-234595) 2250000 2026-11-04 11:00:00 MBVK
FrizBomba Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság (cégjsz.:07-09-036767) 2250000 2026-11-04 20:00:00 MBVK

Csak azok az árverés alatt lévő ingóságok láthatóak, melyek lejárati határideje 2026-09-07 09:00:00 és 2026-11-04 20:00:00 között van.

Frissítve: 2026-09-05 04:26:15 UTC