Betöltés...
Rövid leírás Minimum ár Aktuális ár Árverés vége Forrás
5 db APPLE aux-audio kábel 5000 2026-09-06 21:00:00 NAV
Iphone XR mobiltelefon 4000 2026-09-07 21:00:00 NAV
Samsung mobiltelefon 4000 2026-09-07 21:00:00 NAV
Iphone mobiltelefon 6000 2026-09-07 21:00:00 NAV
Samsung Galaxy mobiltelefon 15000 2026-09-07 21:00:00 NAV
Ezviz robotporszívó 13000 13000 2026-09-07 21:00:00 NAV
Sharp LCD TV 120 cm 15000 2026-09-07 21:00:00 NAV
APPLE MACBOOK AIR 13 100000 2026-09-08 21:00:00 NAV
IPHONE 12 20000 2026-09-08 21:00:00 NAV
SAMSUNG GALAXY mobiltelefon 15000 2026-09-08 21:00:00 NAV
LG Smart Led TV 65 " 50000 2026-09-10 21:00:00 NAV
Használt hegesztő 5000 2026-09-13 21:00:00 NAV
10 db Apple Ipad 355000 2026-09-14 21:00:00 NAV
10 db Apple Iphone 16 telefon 1000000 2026-09-14 21:00:00 NAV
Amazfit Gtr 3 Pro (tételismertető szerint) 53000 2026-09-14 21:00:00 NAV
Samsung Galaxy S23 (tételismertető szerint) 275000 2026-09-14 21:00:00 NAV
Samsung Galaxy X110 Tab A9 (tételismertető szeri 27000 2026-09-14 21:00:00 NAV
Xiaomi 14 5G (tételismertető szerint) 267500 2026-09-14 21:00:00 NAV
Xiaomi Pad 6 táblagép (tételismertető szerint) 282500 2026-09-14 21:00:00 NAV
Xiaomi Redmi 13 (tételismertető szerint) 32500 2026-09-14 21:00:00 NAV
Xiaomi Redmi Note 13 (tételismertető szerint) 42500 2026-09-14 21:00:00 NAV
Xiaomi Redmi Note 13 Pro (tételismertető szerint) 177000 2026-09-14 21:00:00 NAV
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 225000 2026-09-14 21:00:00 NAV
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 220000 2026-09-14 21:00:00 NAV
Amazfit Bip 8000 2026-09-14 21:00:00 NAV
Honor 90 telefon 40500 2026-09-14 21:00:00 NAV
Huawei M pencil 8500 2026-09-14 21:00:00 NAV
JBL Tune 520 BT vezeték nélküli fülhallgató 4500 2026-09-14 21:00:00 NAV
Motorola Edge 40 Neo telefon 35500 2026-09-14 21:00:00 NAV
Motorola XT2255-1 Moto G72 telefon 21500 2026-09-14 21:00:00 NAV
Realme C21-Y telefon 14500 2026-09-14 21:00:00 NAV
Xiaomi 12T 5G telefon 31500 2026-09-14 21:00:00 NAV
Xiaomi Poco M6 Pro telefon 17500 2026-09-14 21:00:00 NAV
Xiaomi Poco X6 5G telefon 24000 2026-09-14 21:00:00 NAV
Xiaomi Redmi A3 telefon 9500 2026-09-14 21:00:00 NAV
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G telefon 31000 2026-09-14 21:00:00 NAV
Xiaomi redmi buds 3 lite fülhallgató 2500 2026-09-14 21:00:00 NAV
iPhone 16 típusú mobiltelefon 100000 2026-09-14 21:00:00 NAV
iPhone 16 típusú mobiltelefon 100000 2026-09-14 21:00:00 NAV
iPhone 16 típusú mobiltelefon 100000 2026-09-14 21:00:00 NAV
iPhone 16 típusú mobiltelefon 100000 2026-09-14 21:00:00 NAV
iPhone 16 típusú mobiltelefon 100000 2026-09-14 21:00:00 NAV
iPhone 16 típusú mobiltelefon 100000 2026-09-14 21:00:00 NAV
iPhone 16 típusú mobiltelefon 100000 2026-09-14 21:00:00 NAV
iPhone 16 típusú mobiltelefon 100000 2026-09-14 21:00:00 NAV
iPhone 16 típusú mobiltelefon 100000 2026-09-14 21:00:00 NAV
iPhone 16 típusú mobiltelefon 100000 2026-09-14 21:00:00 NAV
10 db Samsung Galaxy A35 5G telefon 275000 2026-09-14 21:00:00 NAV
10 db Xiaomi Redmi Pad SE táblagép 202500 2026-09-14 21:00:00 NAV
10 db Xiaomi Redmi Pad SE táblagép 157500 2026-09-14 21:00:00 NAV
2 db Samsung Galaxy A15 5G telefon 32000 2026-09-14 21:00:00 NAV
9 db Samsung Galaxy A15 telefon 127500 2026-09-14 21:00:00 NAV
Samsung Galaxy A25 5G telefon 65000 2026-09-14 21:00:00 NAV
LG LED TV 55 " 50000 2026-09-17 21:00:00 NAV
Samsung Galaxy Xcover 4 mobiltelefon 1000 2026-09-17 21:00:00 NAV
Italhűtő 25000 2026-09-21 21:00:00 NAV
Vitrines fagylalthűtő 100000 2026-09-21 21:00:00 NAV
Kétajtós ipari hűtőszekrény 50000 2026-09-21 21:00:00 NAV
Tárolópult és hűtő 50000 2026-09-21 21:00:00 NAV
Ipari gyümölcsléadagoló és hűtő 25000 2026-09-21 21:00:00 NAV
Kávédaráló 30000 2026-09-21 21:00:00 NAV
Kovácsolt vas gyertya csillár 12500 2026-09-21 21:00:00 NAV
Kovácsoltvas csillár 7500 2026-09-21 21:00:00 NAV
Fémvázas csillár 15000 2026-09-21 21:00:00 NAV
Falikar üvegbúrával 2500 2026-09-21 21:00:00 NAV
Spotlámpa 5000 2026-09-21 21:00:00 NAV
Falikar üvegbúrával 15000 2026-09-21 21:00:00 NAV
Vörösréz színű falikar 14000 2026-09-21 21:00:00 NAV
Sárgaréz színű falikar 15000 2026-09-21 21:00:00 NAV
Bronz színű falikar 30000 2026-09-21 21:00:00 NAV
Falikar különböző mintájú, fazonú, színű, búrájú 15000 2026-09-21 21:00:00 NAV
Éjjeli lámpa 20000 2026-09-21 21:00:00 NAV
Éjjeli lámpa 9000 2026-09-21 21:00:00 NAV
Éjjeli lámpa 10000 2026-09-21 21:00:00 NAV
Samsung LCD TV kb 108cm 10000 2026-09-28 21:00:00 NAV
Samsung LCD TV kb 140cm+hangtechnika 35000 2026-09-28 21:00:00 NAV
Samsung Tv 163cm 38000 2026-09-28 21:00:00 NAV
LG TV kb 128cm 13000 2026-09-28 21:00:00 NAV
Samsung Led TV 25000 2026-09-28 21:00:00 NAV
Samsung Led TV 27500 2026-09-28 21:00:00 NAV
iPhone mobiltelefon 20000 2026-09-28 21:00:00 NAV
Hardphone mobiltelefon 3000 2026-09-28 21:00:00 NAV
Nokia 105 mobiltelefon 3000 2026-09-28 21:00:00 NAV
Iphone mobiltelefon 30000 2026-09-28 21:00:00 NAV
Kompresszor 10000 2026-10-01 21:00:00 NAV
Hecht45 láncfűrész 10000 2026-10-01 21:00:00 NAV
Benzinmotoros láncfűrész 10000 2026-10-01 21:00:00 NAV
Strauss benzinmotoros láncfűrész 10000 2026-10-01 21:00:00 NAV
Asztali digitális mérleg/működőképes 7000 2026-10-01 21:00:00 NAV
Asztali digitális mérleg/működőképes 7000 2026-10-01 21:00:00 NAV
Álló digitális mérleg/működőképes 10000 2026-10-01 21:00:00 NAV
televízió 50000 2026-10-01 21:00:00 NAV
porszívó 7500 2026-10-01 21:00:00 NAV
házimozirendszer 25000 2026-10-01 21:00:00 NAV
villanyborotva 5000 2026-10-01 21:00:00 NAV
Samsung monitor vezetékkel 25000 2026-10-04 21:00:00 NAV
DELL monitorok vezetékkel, különböző típus 100000 2026-10-04 21:00:00 NAV
Canon EOS2000D fényképezőgép objektívvel 150000 2026-10-04 21:00:00 NAV
DELL monitor kellékekkel 50000 2026-10-04 21:00:00 NAV
Samsung mobiltelefon 2000 2026-10-05 21:00:00 NAV
Samsung Galaxy A12 mobiltelefon 10000 2026-10-05 21:00:00 NAV
Samsung Galaxy A12 mobiltelefon 8000 2026-10-05 21:00:00 NAV
HUAWEI mobiltelefon 5000 2026-10-05 21:00:00 NAV
Xiaomi 12 T Pro mobiltelefon 15000 2026-10-05 21:00:00 NAV
Samsung okos televízió 65" 80000 2026-10-05 21:00:00 NAV
1.tétel Xbox one S 15000 2026-10-08 21:00:00 NAV
1.t. Samsung Galaxy A21 S mobiltelefon 25000 2026-10-08 21:00:00 NAV
2.t. Dell márkájú laptop 25000 2026-10-08 21:00:00 NAV
2. Ultrahangos arcgép 50000 2026-10-08 21:00:00 NAV
3. DeLonghi hősugárzó 5000 2026-10-08 21:00:00 NAV
18. Ruhens Hideg&forróvizes adagoló 37000 2026-10-08 21:00:00 NAV
Hisense LCD Smart TV 13000 2026-10-12 21:00:00 NAV
NOKIA ASHA 311 mobiltelefon 5000 2026-10-12 21:00:00 NAV
MICROSOFT LUMIA 640 mobiltelefon 10000 2026-10-12 21:00:00 NAV
ACER ASPIRE A315-34-C27H laptop 34975 2026-10-12 21:00:00 NAV
SAMSUNG E 1207Y mobiltelefon 4500 2026-10-12 21:00:00 NAV
TP-LINK ROUTER TL-MR 3420 3000 2026-10-12 21:00:00 NAV
ATD GPS ATD-318B-107404 3750 2026-10-12 21:00:00 NAV
SONY XPERIA E2303 használt mobiltelefon 7000 2026-10-12 21:00:00 NAV
SONY XPERIA ST21 mobiltelefon 4500 2026-10-12 21:00:00 NAV
SONY M5 XPERIA mobiltelefon 19500 2026-10-12 21:00:00 NAV
SAMSUNG GALAXY mobiltelefon 20000 2026-10-12 21:00:00 NAV
NOKIA LUMIA 435 mobiltelefon 5500 2026-10-12 21:00:00 NAV
NAVON PLATINUM EXP. navigáció 6250 2026-10-12 21:00:00 NAV
LG K10 mobiltelefon 11250 2026-10-12 21:00:00 NAV
SONY F3311 XPERIA E5 fekete mobiltelefon 12500 2026-10-12 21:00:00 NAV
ALCATEL OT mobiltelefon 4500 2026-10-12 21:00:00 NAV
LG H791 NEXUS 5X mobiltelefon 12500 2026-10-12 21:00:00 NAV
MI ROBOT VACUUM MOP P robotporszívó 27475 2026-10-12 21:00:00 NAV
LG P350 mobiltelefon 6250 2026-10-12 21:00:00 NAV
APPLE IPHONE 14 PLUS 128 5G mobiltelefon használt 57475 2026-10-12 21:00:00 NAV
REALME 9i 6,6 LTE 4/128 mobiltelefon 20725 2026-10-12 21:00:00 NAV
MICROSOFT LUMIA 435 mobiltelefon 7500 2026-10-12 21:00:00 NAV
SAMSUNG GT-C3780 mobiltelefon 5750 2026-10-12 21:00:00 NAV
APPLE MACBOOK PRO 13,3 A1278 használt laptop 34975 2026-10-12 21:00:00 NAV
NAVON SPT 1100 mobiltelefon 5500 2026-10-12 21:00:00 NAV

Csak azok az árverés alatt lévő ingóságok láthatóak, melyek lejárati határideje 2026-09-06 21:00:00 és 2026-10-12 21:00:00 között van.

Frissítve: 2026-09-05 04:26:15 UTC