| Rövid leírás | Minimum ár | Aktuális ár | Árverés vége | Forrás | |
|---|---|---|---|---|---|
|
|
HP laptop | 10000 | 2026-09-07 21:00:00 | NAV | |
|
|
EPSON WF-C869R nyomtató | 300000 | 2026-09-10 21:00:00 | NAV | |
|
|
EPSON EcoTank L3271 nyomtató | 30000 | 2026-09-10 21:00:00 | NAV | |
|
|
Videorecorder rögzítő doboz tápkábellel | 5000 | 2026-09-21 21:00:00 | NAV | |
|
|
Samsung J5 | 4000 | 2026-09-21 21:00:00 | NAV | |
|
|
Toshiba laptop | 5000 | 2026-09-21 21:00:00 | NAV | |
|
|
(5. t.) Apple Mac Mini számítógép | 75000 | 2026-09-24 21:00:00 | NAV | |
|
|
(6. t.) Apple Mac Mini számítógép | 75000 | 2026-09-24 21:00:00 | NAV | |
|
|
(7.t.) Apple Mac Mini számítógép | 75000 | 2026-09-24 21:00:00 | NAV | |
|
|
ASUS laptop | 3000 | 2026-09-28 21:00:00 | NAV | |
|
|
ASUS laptop | 5000 | 2026-09-28 21:00:00 | NAV | |
|
|
ACER laptop | 10000 | 2026-09-28 21:00:00 | NAV | |
|
|
Dell laptop | 3000 | 2026-09-28 21:00:00 | NAV | |
|
|
laptop | 10000 | 2026-10-01 21:00:00 | NAV | |
|
|
20. Billentyűzet | 6000 | 2026-10-08 21:00:00 | NAV | |
|
|
16. LG monitor | 12000 | 2026-10-08 21:00:00 | NAV |
Csak azok az árverés alatt lévő ingóságok láthatóak, melyek lejárati határideje 2026-09-07 21:00:00 és 2026-10-08 21:00:00 között van.
Frissítve: 2026-09-04 04:27:00 UTC