Árverezendő tulajdoni lap II/7.,II/13.,II/19. sorában bejegyzett tulajdoni rész. 50 nm alapterületű egyéb épület. Adó-és értékbizonyítványban foglaltak alapján - TVK Földhivatal nyilatkozata szerint az ingatlanon bővítést hajtottak végre, aminek a nyilvántartásban való átvezetése nem történt meg. Önálló építmény földhasználati jog alapján. Az ingatlan valóságban 94 nm alapterületű, vegyes alapozású, tégla falazatú, szigetelése nincs, gyenge állapotú, tető: faszerkezet, cserépfedés; helyiségei: 2 szoba, konyha, fürdőszoba, előszoba. Részben közműves; vízellátás a városi hálózatról kiépített, áram; fűtés: hagyományos, szilárdtüzeléses. Az ingatlan lakóingatlannak minősül. Az ingatlanról készült képfelvétel tájékoztató jellegű, 2025.11.03. napján készült. Becsérték 2025.08.29-én került közlésre. Az ingatlan leírása tájékoztató jellegű ajánlattétel előtt javasolt helyszínen tájékozódni. A végrehajtói irodának nincs információja a közműszolgáltatók felé fennálló esetleges tartozásokról. A fogyasztási helyet lejárt határidejű vagy vitatott díjtartozás terhelheti, amely a vízközmű-szolgáltatóval való szerződéskötés akadályát képezheti. Az ingatlan tényleges állapotáról és elhelyezkedéséről mindenki saját felelősségére győződjön meg.
| Kikiáltási ár | 450000 |
|---|---|
| Minimum ár | 405000 |
| Aktuális ár | |
| Licit lépcső | 9000 |
| Árverési előleg | 45000 |
| Licitálók száma | 0 |
| Licitek száma | 0 |
| Árverés kezdete | 2026-03-19 00:00 |
| Árverés vége | 2026-05-18 09:00 |
| Lejáratig hátralévő idő | 60 nap 1 óra 29 perc |
| Végrehajtási ügyszám | 0067.AV.0083/2021/105 |
| Árverés azonosító | 924227 |
| Tulajdoni hányad | 560/5760 (10%) |
| Beköltözhető | Nem |
| Sikeres árverés esetén sem törölhető jogok | minden jog törölhető (tehermentes) |
| Sikeres árverés esetén sem köteles kiköltözni | társtulajdonos |
| Cím | 7100 Szekszárd, Borostyán utca 6/a |
| Megye | Tolna |
| Település | Szekszárd |
| Helyrajzi szám | 3323/A |
| Besorolás | lakóépület |
| Fekvés | belterület |
| Művelési ág | nincs |
| Bejegyzett földhasználat | földhasználati jogcím nincs |
| Épület típusok | lakóház |
| Jogi jelleg | nincs |
| Feldolgozva | 2026-03-19 04:07:08 |
| Még nem érkezett licit az ingatlanra |
|---|
Az ingatlanra licitálni a Magyar Bírósági Végrehajtói Kar oldalán lehetséges, személyes, végrehajtónál történő regisztráció után. Amennyiben érdekli ez a hirdetmény, a végrehajtási ügyszámra keresve megtalálhatja az MBVK oldalán az elektronikus ingatlan árverések között.
Amennyiben hibás hírdetményt talál, vegye fel a kapcsolatot velünk és eltávolítjuk azt. Az MBVK adatbázisából történő törléshez vegye fel a kapcsolatot az MBVK-val.