kivett lakóház, udvar, gazdasági épület, alapterület(m2):500, emelet:többszintes, állapot:jó, Építmények jellemzői: Tulajdoni jellege: személyi, Fekvése: belterület, Megközelíthetősége: kiépített, pormentes út, Rendeltetése: lakás, Főépület jellemzői: többszintes, Alapozása: beton, Falazata: tégla, Tetőszerkezet-héjazat anyaga: cseréptető, Állapota: jó, Ingatlan álllapota: jó, Alapterülete: kb. 180 m2, Fűtése: gáz, központi fűtés, Közművesítettsége: vezetékes víz, gáz, villany, csatorna.
| Kikiáltási ár | 5250000 |
|---|---|
| Minimum ár | 5250000 |
| Aktuális ár | |
| Licit lépcső | 105000 |
| Árverési előleg | 525000 |
| Licitálók száma | 0 |
| Licitek száma | 0 |
| Árverés kezdete | 2026-03-26 00:00 |
| Árverés vége | 2026-05-25 11:00 |
| Lejáratig hátralévő idő | 60 nap 3 óra 47 perc |
| Végrehajtási ügyszám | 372.V.1667/2021/106 |
| Árverés azonosító | 923491 |
| Tulajdoni hányad | 1/4 (25%) |
| Beköltözhető | Nem |
| Sikeres árverés esetén sem törölhető jogok | ingatlannyilvántartásba bejegyzett, bármely haszonélvezeti jog |
| Sikeres árverés esetén sem köteles kiköltözni | társtulajdonos |
| Cím | 4242 Hajdúhadház, Hunyadi utca 26 |
| Megye | Hajdú-Bihar |
| Település | Hajdúhadház |
| Helyrajzi szám | 11060/1 |
| Besorolás | lakóépület |
| Fekvés | belterület |
| Művelési ág | nincs |
| Bejegyzett földhasználat | földhasználati jogcím nincs |
| Épület típusok | gazdasági épület |
| Jogi jelleg | nincs |
| Feldolgozva | 2026-03-26 04:05:37 |
| Még nem érkezett licit az ingatlanra |
|---|
Az ingatlanra licitálni a Magyar Bírósági Végrehajtói Kar oldalán lehetséges, személyes, végrehajtónál történő regisztráció után. Amennyiben érdekli ez a hirdetmény, a végrehajtási ügyszámra keresve megtalálhatja az MBVK oldalán az elektronikus ingatlan árverések között.
Amennyiben hibás hírdetményt talál, vegye fel a kapcsolatot velünk és eltávolítjuk azt. Az MBVK adatbázisából történő törléshez vegye fel a kapcsolatot az MBVK-val.