Térkép

Képek

Leírás

A természetben CSANÁDPALOTA Csalogány utca 31. szám alatt található ingatlan 1439 m2 alapterületű. A tulajdoni lapon "kivett lakóház, udvar"-ként felvett ingatlanon lévő kb. 100 éve épült felépítmény a helyi Önkormányzat által kiállított Adó és értékbizonyítvány tanulsága szerint közepes állapotú. Az ingatlan nincs alápincézve, a tetőtér nincs beépítve. A kb. 60 m2 alapterületű felépítmény földszintes, alapozása van, szigetelése gyenge, falazata vályog. A tető fa szerkezetes, cserép héjazattal, amely közepes állapotú. Fűtése fa tüzelésű. Közművesítettsége: áram kikötve, víz. A lakóingatlanban 2 szoba, 1 konyha, 1 kamra található. Az ingatlant terhelő esetleges viziközmű tartozás esetén az árverési vevővel a viziközmű-szolgáltató abban az esetben köt szolgáltatási szerződés, amennyiben az árverési vevő a fogyasztási helyen fennálló tartozást teljes egészében megfizeti. Az esetlegesen fennálló viziközmű-tartozás összegéről a végrehajtó nem adhat felvilágosítást. A tulajdoni lap III/5. pontjában elidegenítési és terhelési tilalom került bejegyzésre. Az ingatlanról készült képfelvételek tájékoztató jellegűek. Az ingatlan további adatai, jellemzői nem állnak rendelkezésre.

Ingatlan adatok

Kikiáltási ár 1500000
Minimum ár 1500000
Aktuális ár
Licit lépcső 30000
Árverési előleg 150000
Licitálók száma 0
Licitek száma 0
Árverés kezdete 2025-12-28 00:00
Árverés vége 2026-02-26 18:00
Lejáratig hátralévő idő 60 nap 10 óra 53 perc
Végrehajtási ügyszám 074.V.1209/2024/81
Árverés azonosító 913698
Tulajdoni hányad 1/1 (100%)
Beköltözhető Igen
Sikeres árverés esetén sem törölhető jogok minden jog törölhető (tehermentes)
Sikeres árverés esetén sem köteles kiköltözni nincs ilyen személy
Cím 6913 Csanádpalota, Csalogány utca 31.
Megye Csongrád
Település Csanádpalota
Helyrajzi szám 1177
Besorolás lakóépület
Fekvés belterület
Művelési ág nincs
Bejegyzett földhasználat földhasználati jogcím nincs
Épület típusok lakóház
Jogi jelleg nincs
Feldolgozva 2025-12-28 04:01:50

Licit napló

Még nem érkezett licit az ingatlanra

Licitálás

Az ingatlanra licitálni a Magyar Bírósági Végrehajtói Kar oldalán lehetséges, személyes, végrehajtónál történő regisztráció után. Amennyiben érdekli ez a hirdetmény, a végrehajtási ügyszámra keresve megtalálhatja az MBVK oldalán az elektronikus ingatlan árverések között.

Hibás ingatlan árverés bejelentése

Amennyiben hibás hírdetményt talál, vegye fel a kapcsolatot velünk és eltávolítjuk azt. Az MBVK adatbázisából történő törléshez vegye fel a kapcsolatot az MBVK-val.