Ingatlan leírása: fekvés: belterület Főépület jellemzői: tulajdoni jellege: személyi rendeltetése: lakás földszintes készültségi foka: 100% alapozás: beton falazat: vályog tetőszerkezet: cserép, gyenge állapotú tetőtér: nincs beépítve életkor: ~ 50 év állapota: gyenge alapterülete: ~ 100 m2 az épületben lévő lakások – üdülőegységek száma: 1 db helyiségei: 2 szoba, 1 konyha, 1 fürdőszoba-wc, 1 kamra, 1 előszoba, 1 ebédlő fűtése: hagyományos egyéb megjegyzések az adó- és értékbizonyítvány alapján: Az értékelés bemondás, külső szemrevételezés és a NAV, valamint az önkormányzati ASP adórendszer ingatlan nyilvántartásának összehasonlító adatai alapján készült.
| Kikiáltási ár | 2800000 |
|---|---|
| Minimum ár | 2520000 |
| Aktuális ár | |
| Licit lépcső | 56000 |
| Árverési előleg | 280000 |
| Licitálók száma | 0 |
| Licitek száma | 0 |
| Árverés kezdete | 2025-12-27 00:00 |
| Árverés vége | 2026-02-25 14:00 |
| Lejáratig hátralévő idő | 60 nap 6 óra 54 perc |
| Végrehajtási ügyszám | 104.V.0278/2024/73 |
| Árverés azonosító | 913470 |
| Tulajdoni hányad | 10/50 (20%) |
| Beköltözhető | Nem |
| Sikeres árverés esetén sem törölhető jogok | ingatlannyilvántartásba bejegyzett, bármely haszonélvezeti jog |
| Sikeres árverés esetén sem köteles kiköltözni | haszonélvező |
| Cím | 4060 Balmazújváros, Mátyás Király utca 35. |
| Megye | Hajdú-Bihar |
| Település | Balmazújváros |
| Helyrajzi szám | 4161 |
| Besorolás | lakóépület |
| Fekvés | belterület |
| Művelési ág | nincs |
| Bejegyzett földhasználat | földhasználati jogcím nincs |
| Épület típusok | lakóház |
| Jogi jelleg | nincs |
| Feldolgozva | 2025-12-27 04:03:00 |
| Még nem érkezett licit az ingatlanra |
|---|
Az ingatlanra licitálni a Magyar Bírósági Végrehajtói Kar oldalán lehetséges, személyes, végrehajtónál történő regisztráció után. Amennyiben érdekli ez a hirdetmény, a végrehajtási ügyszámra keresve megtalálhatja az MBVK oldalán az elektronikus ingatlan árverések között.
Amennyiben hibás hírdetményt talál, vegye fel a kapcsolatot velünk és eltávolítjuk azt. Az MBVK adatbázisából történő törléshez vegye fel a kapcsolatot az MBVK-val.