lakóház, alapterület(m2):67, szobák száma:2, állapot:közepes, fűtés:egyedi fűtés, az ingatlan hozzá van építve az előtte lévő ingatlanhoz, a központi fűtés egy rendszerről működik, az ingatlanról készült képfelvétel tájékoztató jellegű Illeti a Forró belterület 436/2. hrsz-t terhelő földhasználati jog az épület mindenkori tulajdonosa javára. Eredményes árverés esetén az ingatlan birtokba adása iránt - a Vht. 154/A. § (10) bekezdésében foglalt határidőben érkezett kérelem esetén - akkor intézkedik a végrehajtó, ha az árverési vevő az ingatlan további tulajdoni hányada(i)t is megszerzi.
| Kikiáltási ár | 750000 |
|---|---|
| Minimum ár | 675000 |
| Aktuális ár | |
| Licit lépcső | 15000 |
| Árverési előleg | 75000 |
| Licitálók száma | 0 |
| Licitek száma | 0 |
| Árverés kezdete | 2025-12-11 00:00 |
| Árverés vége | 2026-02-09 13:00 |
| Lejáratig hátralévő idő | 60 nap 5 óra 5 perc |
| Végrehajtási ügyszám | 230.V.2785/2016/258 |
| Árverés azonosító | 910264 |
| Tulajdoni hányad | 7/14 (50%) |
| Beköltözhető | Igen |
| Sikeres árverés esetén sem törölhető jogok | minden jog törölhető (tehermentes) |
| Sikeres árverés esetén sem köteles kiköltözni | nincs ilyen személy |
| Cím | 3849 Forró, 436/2/a. Hrsz. |
| Megye | Borsod-Abaúj-Zemplén |
| Település | Forró |
| Helyrajzi szám | 436/2/A |
| Besorolás | lakóépület |
| Fekvés | belterület |
| Művelési ág | nincs |
| Bejegyzett földhasználat | földhasználati jogcím nincs |
| Épület típusok | lakóház |
| Jogi jelleg | nincs |
| Feldolgozva | 2025-12-11 04:04:04 |
| Még nem érkezett licit az ingatlanra |
|---|
Az ingatlanra licitálni a Magyar Bírósági Végrehajtói Kar oldalán lehetséges, személyes, végrehajtónál történő regisztráció után. Amennyiben érdekli ez a hirdetmény, a végrehajtási ügyszámra keresve megtalálhatja az MBVK oldalán az elektronikus ingatlan árverések között.
Amennyiben hibás hírdetményt talál, vegye fel a kapcsolatot velünk és eltávolítjuk azt. Az MBVK adatbázisából történő törléshez vegye fel a kapcsolatot az MBVK-val.