Belterületi kivett lakóház összesen 70 nm területen.Adó- és értékbizonyítvány alapján: az építmény tulajdoni jellege: személyi, fekvése: belterület, megközelíthetősége: kiépített, pormentes út, rendeltetése: lakás. A főépület földszintes, készültségi foka: 100%. Alapozása:beton, szigetelés: nincs, falazata: vályog, tetőszerkezet:fa, héjazat anyaga: cserép, állapota: jó. Életkora: 55-60 év, állapota: közepes, nem alápincézett, alapterület: 70 nm. Az épületben lévő helyiségek: 2 szoba, 1 konyha, 1 fürdőszoba, 1 előszoba. A szobák és mellékhelyiségek padlóburkolata: beton, járólap. Fűtése: hagyományos (cserépkályha), gáz, közművesítettsége: vezetékes víz, gáz, villany, csatorna.
| Kikiáltási ár | 1625000 |
|---|---|
| Minimum ár | 1625000 |
| Aktuális ár | |
| Licit lépcső | 33000 |
| Árverési előleg | 162500 |
| Licitálók száma | 0 |
| Licitek száma | 0 |
| Árverés kezdete | 2025-10-27 00:00 |
| Árverés vége | 2025-12-26 16:00 |
| Lejáratig hátralévő idő | 57 nap 6 óra 40 perc |
| Végrehajtási ügyszám | 047.V.0021/2024/77 |
| Árverés azonosító | 902734 |
| Tulajdoni hányad | -1/4 (II/5) (Nem feldolgozható) |
| Beköltözhető | Igen |
| Sikeres árverés esetén sem törölhető jogok | minden jog törölhető (tehermentes) |
| Sikeres árverés esetén sem köteles kiköltözni | nincs ilyen személy |
| Cím | 4212 Hajdúszovát, Magyari Imre utca 9. "felülvizsgálat Alatt" |
| Megye | Hajdú-Bihar |
| Település | Hajdúszovát |
| Helyrajzi szám | 1538/14/A |
| Besorolás | lakóépület |
| Fekvés | belterület |
| Művelési ág | nincs |
| Bejegyzett földhasználat | földhasználati jogcím nincs |
| Épület típusok | lakóház |
| Jogi jelleg | nincs |
| Feldolgozva | 2025-10-30 04:04:16 |
| Még nem érkezett licit az ingatlanra |
|---|
Az ingatlanra licitálni a Magyar Bírósági Végrehajtói Kar oldalán lehetséges, személyes, végrehajtónál történő regisztráció után. Amennyiben érdekli ez a hirdetmény, a végrehajtási ügyszámra keresve megtalálhatja az MBVK oldalán az elektronikus ingatlan árverések között.
Amennyiben hibás hírdetményt talál, vegye fel a kapcsolatot velünk és eltávolítjuk azt. Az MBVK adatbázisából történő törléshez vegye fel a kapcsolatot az MBVK-val.