1488 m2 területen lakóház, udvar, gazdasági épület. Alapozása, szigetelése nincs. Tetőszerkezete fa, cserép borítással, felújításra szorúl. Az ingataln helyiségei nem megállapíthatóak. Az ingatlan gondozatlan, falai repedezettek. A Gádoros Polgármesteri Hivatal tájékoztatása szerint az adó- ésé rtékbizonyítvány kiállítása külső szemrevételezés alapján készült. Az ingatlanról készült fénykép tájékoztató jellegű, az ajánlattétel előtt az ingatlan tényleges állapotáról valamint elhelyezkedéséről személyesen győződjön meg! Kérem az árverezőket, hogy az árverési előleg és az aktiválási kérelem benyújtását - a 13/2021. (X. 29.) SZTFH rendelet 26. § (1) bekezdése alapján - az árverés befejezését megelőzően legalább 3 munkanappal teljesítsék!
Kikiáltási ár | 400000 |
---|---|
Minimum ár | 360000 |
Aktuális ár | |
Licit lépcső | 8000 |
Árverési előleg | 40000 |
Licitálók száma | 0 |
Licitek száma | 0 |
Árverés kezdete | 2025-10-03 00:00 |
Árverés vége | 2025-12-02 16:00 |
Lejáratig hátralévő idő | 60 nap 10 óra 6 perc |
Végrehajtási ügyszám | 188.V.0810/2024/69 |
Árverés azonosító | 897645 |
Tulajdoni hányad | 1/2+1/2=1/1 (Nem feldolgozható) |
Beköltözhető | Igen |
Sikeres árverés esetén sem törölhető jogok | minden jog törölhető (tehermentes) |
Sikeres árverés esetén sem köteles kiköltözni | nincs ilyen személy |
Cím | 5932 Gádoros, Toldi Miklós utca 16. |
Megye | Békés |
Település | Gádoros |
Helyrajzi szám | 611 |
Besorolás | lakóépület |
Fekvés | belterület |
Művelési ág | nincs |
Bejegyzett földhasználat | földhasználati jogcím nincs |
Épület típusok | gazdasági épület |
Jogi jelleg | nincs |
Feldolgozva | 2025-10-03 04:07:05 |
Még nem érkezett licit az ingatlanra |
---|
Az ingatlanra licitálni a Magyar Bírósági Végrehajtói Kar oldalán lehetséges, személyes, végrehajtónál történő regisztráció után. Amennyiben érdekli ez a hirdetmény, a végrehajtási ügyszámra keresve megtalálhatja az MBVK oldalán az elektronikus ingatlan árverések között.
Amennyiben hibás hírdetményt talál, vegye fel a kapcsolatot velünk és eltávolítjuk azt. Az MBVK adatbázisából történő törléshez vegye fel a kapcsolatot az MBVK-val.