Tulajdoni jellege személyi, fekvése belterület, megközelíthetősége kiépített, közforgalmi közlekedéstől való távolsága 500m. Rendeltetése lakás. Földszintes, készültségi foka 100 %. Alapozása beton, szigetelés nincs.Falazata tégla. Tetőszerkezet: fa szerkezet, palaborítás. A tetőtér nincs beépítve. Életkora kb 45 év, állapota jó. Nem alápincézett. Alapterülete 100m2. Fűtése hagyományos. Közművesítettsége: vezetékes víz, villany, csatorna, gázcsonk az udvarban. A melléképület rendeltetése nyárikonyha, építési anyaga: tégla, állapota közepes. Az ingatlanra vezetékjog került bejegyzésre 43 nm területre. Az ingatlan értékének megállapítása külső szemrevételezés alapján történt az illetékes önkormányzat által. Az ingatlranra vezetékjog került bejegyzésre 43 m2 nagyságú területre. (Vht.145/C (3) bekezdés a.) szerinti lakóépület)
Kikiáltási ár | 16000000 |
---|---|
Minimum ár | 16000000 |
Aktuális ár | |
Licit lépcső | 160000 |
Árverési előleg | 1600000 |
Licitálók száma | 0 |
Licitek száma | 0 |
Árverés kezdete | 2025-09-04 00:00 |
Árverés vége | 2025-11-03 17:00 |
Lejáratig hátralévő idő | 60 nap 6 óra 10 perc |
Végrehajtási ügyszám | 062.V.3970/2013/182 |
Árverés azonosító | 895349 |
Tulajdoni hányad | 1/1 (100%) |
Beköltözhető | Igen |
Sikeres árverés esetén sem törölhető jogok | közérdekű használati jog |
Sikeres árverés esetén sem köteles kiköltözni | nincs ilyen személy |
Cím | 4263 Nyírmártonfalva, Széchenyi utca 17 |
Megye | Hajdú-Bihar |
Település | Nyírmártonfalva |
Helyrajzi szám | 266 |
Besorolás | lakóépület |
Fekvés | belterület |
Művelési ág | nincs |
Bejegyzett földhasználat | földhasználati jogcím nincs |
Épület típusok | lakóház |
Jogi jelleg | nincs |
Feldolgozva | 2025-09-04 04:06:49 |
Még nem érkezett licit az ingatlanra |
---|
Az ingatlanra licitálni a Magyar Bírósági Végrehajtói Kar oldalán lehetséges, személyes, végrehajtónál történő regisztráció után. Amennyiben érdekli ez a hirdetmény, a végrehajtási ügyszámra keresve megtalálhatja az MBVK oldalán az elektronikus ingatlan árverések között.
Amennyiben hibás hírdetményt talál, vegye fel a kapcsolatot velünk és eltávolítjuk azt. Az MBVK adatbázisából történő törléshez vegye fel a kapcsolatot az MBVK-val.