Térkép

Képek

Leírás

tulajdoni lap szerint kivett lakóház, udvar. Az ingatlant Ecsédi Polgármesteri Hivatal értékelte fel. Rendeltetése lakás, földszintes, alapozás kő, szigetelés nincs, falazata vert salak, tetőszerkezet héjazat cserép, a tetőszertkezet fa, életkora: kb. 70 év, állapota jó, pince nincs, helyiségei: 3 szoba, 1 konyha, 1 fürdőszoba, 1 előszoba, 1 spejz, 1 közlekedő. Padlóburkolat: parketta és járólap, fűtése egyedi központi fűtés, közművesítettsége: vezetékes víz-gáz-villany-csatorna. A 2011.évi CCIX. törvény 51.§.(5) bek.- ha a víziközmű-szolgáltatónak a felhasználási helyre vonatkozóan korábbi közszolgáltatási szerződés alapján rendezetlen követelése áll fenn, akkor az adott felhasználási hely tekintetében az 58.§.(1)bek. szerint járhat el. Tájékoztatjuk az árverési ajánlattevőt, hogy amennyiben az ingatlanon vízszolgáltatást létesítettek és annak szolgáltatási helyén díjtartozá merül fel, ebben az esetben a bírósági végrehajtónak a követelés fennállásáról valamint a díjtartozás mértékéről nincs tudomása. A regisztrált árverező ezen tájékoztatások megismerése tudatában tesz vételi ajánlatot az adott ingatlanra. Árverésre kerül adós 1/2 tulajdoni illetősége. Az ingatlan lakottan kerül árverésre, a társtulajdonos az ingatlanban marad. Alapterület:kb. 90 m2 (Vht.145/C (3) bekezdés a.) szerinti lakóépület)

Ingatlan adatok

Kikiáltási ár 6750000
Minimum ár 6750000
Aktuális ár
Licit lépcső 135000
Árverési előleg 675000
Licitálók száma 0
Licitek száma 0
Árverés kezdete 2025-04-22 00:00
Árverés vége 2025-06-21 10:00
Lejáratig hátralévő idő 58 nap 0 óra 37 perc
Végrehajtási ügyszám 0765.V.0627/2012/230
Árverés azonosító 874343
Tulajdoni hányad 1/2 (50%)
Beköltözhető Nem
Sikeres árverés esetén sem törölhető jogok minden jog törölhető (tehermentes)
Sikeres árverés esetén sem köteles kiköltözni társtulajdonos
Cím 3013 Ecséd, Hársfa utca 14.
Megye Heves
Település Ecséd
Helyrajzi szám 1452
Besorolás lakóépület
Fekvés belterület
Művelési ág nincs
Bejegyzett földhasználat nincs
Épület típusok lakóház
Jogi jelleg nincs
Feldolgozva 2025-04-23 04:12:58

Licit napló

Még nem érkezett licit az ingatlanra

Licitálás

Az ingatlanra licitálni a Magyar Bírósági Végrehajtói Kar oldalán lehetséges, személyes, végrehajtónál történő regisztráció után. Amennyiben érdekli ez a hirdetmény, a végrehajtási ügyszámra keresve megtalálhatja az MBVK oldalán az elektronikus ingatlan árverések között.

Hibás ingatlan árverés bejelentése

Amennyiben hibás hírdetményt talál, vegye fel a kapcsolatot velünk és eltávolítjuk azt. Az MBVK adatbázisából történő törléshez vegye fel a kapcsolatot az MBVK-val.