Betöltés...
Cím Kikiáltási ár Minimum ár Aktuális ár Árverés vége Forrás
2481 Velence, Kertész utca 4, 114000000 102600000 2026-11-05 20:00:00 MBVK

Összesen 1 ingatlan árverést találtunk. Az átlagos kikiáltási ár 114000000. Senki nem licitált még egy ingatlanra se. Csak azok az árverés alatt lévő ingatlanok láthatóak, melyek lejárati határideje 2026-11-05 20:00:00 és 2026-11-05 20:00:00 között van.

Frissítve: 2026-09-06 04:23:10 UTC