tulajdoni lap szerint kivett lakóház, udvar, földszintes, alapozása nincs, szigetelés nincs, falazata vályog-tégla, tetőszerkezet cserép-közepes állapotú, életkora 70 év, állapota jó, pince nincs, 2 szoba, konyha, fürdőszoba, előszoba, padlóburkolat laminált parketta-járólap, fűtése gáz, közművesítettsége vezetékes víz-gáz-villany-csatorna. ÉMÁSZ Hálózati Kft. javára vezetékjog van bejegyezve. Az ingatlanról készült fénykép tájékoztató jellegű, ajánlattétel előtt személyesen győződjön meg az ingatlanról! A 2011.évi CCIX. törvény 51.§.(5) bek.- ha a víziközmű-szolgáltatónak a felhasználási helyre vonatkozóan korábbi közszolgáltatási szerződés alapján rendezetlen követelése áll fenn, akkor az adott felhasználási hely tekintetében az 58.§.(1)bek. szerint járhat el. Tájékoztatjuk az árverési ajánlattevőt, hogy amennyiben az ingatlanon vízszolgáltatást létesítettek és annak szolgáltatási helyén díjtartozá merül fel, ebben az esetben a bírósági végrehajtónak a követelés fennállásáról valamint a díjtartozás mértékéről nincs tudomása. A regisztrált árverező ezen tájékoztatások megismerése tudatában tesz vételi ajánlatot az adott ingatlanra. Az ingatlan értéke az Ecsédi Polgármesteri Hivatal adó-és értékbizonyítványa alapján került megállapításra. Alapterület:63 m2. (Vht.145/C (3) bekezdés a.) szerinti lakóépület)
Kikiáltási ár | 2500000 |
---|---|
Minimum ár | 2500000 |
Aktuális ár | |
Licit lépcső | 50000 |
Árverési előleg | 250000 |
Licitálók száma | 0 |
Licitek száma | 0 |
Árverés kezdete | 2023-02-16 00:00 |
Árverés vége | 2023-04-17 16:00 |
Lejáratig hátralévő idő | 18 nap 9 óra 0 perc |
Végrehajtási ügyszám | 0765.V.0784/2009/178 |
Árverés azonosító | 747062 |
Tulajdoni hányad | 1/2 + 1/2=1/1 (Nem feldolgozható) |
Beköltözhető | igen |
Sikeres árverés esetén sem törölhető jogok | közérdekű használati jog |
Sikeres árverés esetén sem köteles kiköltözni | nincs ilyen személy |
Cím | 3013 Ecséd, Bocskai Mihály utca 4. |
Megye | Heves |
Település | Ecséd |
Helyrajzi szám | 402 |
Besorolás | lakóépület |
Fekvés | belterület |
Művelési ág | nincs |
Bejegyzett földhasználat | nincs |
Épület típusok | lakóház |
Jogi jelleg | nincs |
Feldolgozva | 2023-03-30 04:24:29 |
Még nem érkezett licit az ingatlanra |
---|
Az ingatlanra licitálni a Magyar Bírósági Végrehajtói Kar oldalán lehetséges, személyes, végrehajtónál történő regisztráció után. Amennyiben érdekli ez a hirdetmény, a végrehajtási ügyszámra keresve megtalálhatja az MBVK oldalán, az ingatlan árverések között.
Amennyiben hibás hírdetményt talál, vegye fel a kapcsolatot velünk és eltávolítjuk azt. Az MBVK adatbázisából történő törléshez vegye fel a kapcsolatot az MBVK-val.